yangın pompa daireleri

Yangın Pompa Daireleri

Yangın Pompa Daireleri

Yangın pompası sulu yangın söndürme sistemlerinde bulunan bir parçadır. Anma debi ve suyun basıncını ayarlayan önemli bir parça olduğu için kaliteli olması çok önemlidir. Yangın söndürme sistemlerinin tamamında tercih ettiğimiz malzemelerin tamamı birinci sınıf olup uzun süreli kullanım yapabileceğiniz özelliklerindedir. Yangın pompa dairesi tasarımı da yine alanında uzman mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır. Tasarımlarda her pompanın kendine ait bir kumanda basınç anahtarı vardır. Basınç anahtarları ise kumanda panosuna yerleştirilmiş bir şekilde monte edilmektedir.

yangın pompa daireleri
yangın pompa daireleri

Acil durumlarda müdahale etmek amacıyla kolayca ulaşılabilmesi çok önemlidir. Firmamız prosedürlere uygun bir tasarım yaparak gerekli birimlerden kısa sürede onay alabilmektedir. Yangın pompa dairelerinde monte edilecek alanın tayini, odanın tasarımı ve alınacak önlemler firmamız tarafından profesyonel bir şekilde müşterilerine sunulmaktadır.

Firmamız yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren gelişim ve değişime açıktır. Dolayısıyla bu gelişmelerde sürekli müşterilerimizi memnun etmek asıl amacımızdır. Yangın pompa daireleri yapının güneş görmeyen kısmında olmalıdır. Aynı zamanda kolaylıkla müdahale edilebilecek bir yerde olması da dikkat ettiğimiz bir başka konudur. Pompa odalarını genellikle yangın riski oluşturacak bölgelerden uzak bir alanda kurulmalıdır. İtfaiyenin kısa sürede ulaşıp yangına müdahale edebileceği mekânlar bunun için idealdir. Odanın bulunduğu yerin kemirgenden uzak, deprem tehlikesi kısacası riskli olmayan bir bölgede olmasına dikkat ederiz. Yangın pompa dairesi tasarımı profesyonel elden hazırlandığı için firmamızın yaptığı her işe gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Pompa odasının sıcaklığı her daim 5 derece olmalıdır. Yaz aylarında oda soğutulmalı kış aylarında da gereken ısı derecesine göre ısıtılmalıdır. Odalarda aydınlatma sistemi tam olmalıdır. Aydınlatmanın sağlanamayacağı göz önünde bulundurularak acil durum aydınlatması da yapılmalıdır. Firmamız tüm bu hizmetleri en üst seviyede sağladığı için esas ve şartnamelere uygun bir tasarım sunmaktadır.

Yangın pompa daireleri istenilen performansta çalışabilmesi için detaylı kontrolleri yapılmış olması gerekir. Firmamız dairelerin tasarımını yaptıktan sonra uygulaması sırasında da gerekli önlemleri alıp şartnamenin şartlarını uygularlar. Firmamız sistemi kurduktan sonra acil durumlarda müdahale edebildiği gibi her türlü bakım ve arızadan da sorumludur.

 

Telefon : 0537 737 94 60

Sosyal Medyada Paylaş

1 Comment

  • Yangın Hidrant Hatları Nedir Nerelerde Uygulanması Gerekir

    […] Yangın Pompa Daireleri […]

  • Bir Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir