VAV Sistemleri

VRF Klima Sistemleri

VRF Klima Sistemleri

VRF sistem birden fazla iç üniteyi kontrol edebilen bir özelliğe sahiptir. Özellikle bir binada birden fazla klimanın kontrolü VRF sistemi ile mümkündür. VRF klima sistemleri bina dışına monte edilen fakat bina içindeki birden fazla klimayı kontrol edebilme özelliğine sahiptir. Klimanın ısıtması ya da soğutması bu sisteme bağlıdır. Örneğin bankalardan birden fazla bulunan klimalar VRF sistemi ile aynı performansı sergileyebilir. Firmamız bu sistemlerin kontrolü, bakım ve onarım hizmetini kaliteli bir şekilde sunmayı hedefler. VRF sistemi aynı zamanda değişen gaz debisi ile beraber çalışıp yüksek kalitede ısınma ve soğuma hizmeti verir. VRF klima sistemleri nedir ya da diğer teknik detaylar için firmamızın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

VRF Klima Sistemleri
VRF Klima Sistemleri

VRF Klima Sistemleri Çeşitleri

Gelişmiş teknolojiyi sunabilen özelliğe sahiptir. Gereken soğumayı ya da ısınmayı gerekli cihazlara iletirken dahi performansında herhangi bir değişiklik meydana gelmez. İleri düzeyde bir performans sağladığı için ısıtma ya da soğutma geçişlerinde herhangi bir sarsıntı meydana gelmez. VRF klima sistemleri çeşitleri bakımından Heat Recovery VRF ve Heat Pump VRF şeklindedir. Heat Recovery VRF aynı anda ısıtma ve soğutma yaparken Heat Pump VRF de sadece ısıtma ya da sadece soğutma yapar. Amacınıza uygun olanı seçerek ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Firmamızda her ihtiyacınıza uygun olabilecek soğutma sistemleri mevcuttur. VRF klima sistemleri fiyatları bakımından her bütçeye uygun şekilde ayarlanmıştır. Müşterilerimize sunduğumuz uygun fiyat avantajlarından faydalanarak karlı bir alışveriş yapmak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Daha düşük maliyeti olması sebebiyle tercih edilen bu klima sistemleri az alanı işgal ederek rahat yaşam alanları sunabilir. Kullanım alanlarına göre konforu en üst seviyede sağlayacak bu sistemlerin kullanım alanı bir hayli fazladır. Alanda ne kadar çok insan olursa olsun aynı performansı sergileyebilecek bir sistemdir. Bireysel olarak kontrol edilebildiği gibi ana merkezden de kontrolü sağlayabilir. Isıtma ihtiyacınız için ayrı bir sisteme gerek kalmadan aynı cihazda ısınma ve serinleme ihtiyacınızı rahatlıkla görebilirsiniz.

 

Telefon : 0537 737 94 60

Sosyal Medyada Paylaş

1 Comment

  • VAV Sistemleri Çalşma Mantığı Nedir. Ne İşe Yarar

    […] VRF Klima Sistemleri […]

  • Bir Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir