su tesisatı

Su Tesisatı

Su Tesisatı

Günümüzde hayatı kolaylaştırıcı hizmetler arasında yer alan su tesisatı aynı zamanda temiz su tesisatı olarak da bilinmektedir. Amaç sıcak ve sıcak ve soğuk suyun farklı borulardan gelmesini hedeflemektir. Temiz ve pis su boruları nasıl farklı ise soğuk su ve sıcak su boruları da birbirinden farklıdır. Firmamız soğuk su borularının terlememesi için boruların dışına izolasyon malzemesi ile kaplamaktadır. Bu da borunun kullanılabilirliğini arttırmaktadır.

Sıhhi tesisat işlerinde doğru firma tercih etmeniz çok önemlidir. Kullandığı malzeme müdahale etme şekli ve bütçenize uygun bir tamirat sunması ilerde bu konuda başınızın ağrımaması için önemlidir. “su tesisatı nasıl yapılır, ne kadar ücrete yapılır ya da kullandığı malzemenin kalitesi nedir?” bu soruları firmaya yönlendirdiğinizde ikna edebileceğiniz bir hizmet bilgisi sunmalıdır. Firmamıza yönlendireceğiniz her sorunun ikna edeceğiniz ölçüde cevabı vardır. Öncelikle soğuk su tesisatında suyun fazla kullanımının engellenmesi için hidrafor sistemi ya da su saatine regülâtör konulmalıdır. Kolonlardan ayrı bir şekilde boruların geçmesi müdahale açısından kolay olacağı için bu sistemde bir döşeme yapılmalıdır.

Su Tesisatı Nedir

su tesisatı
su tesisatı

Soğuk suyun döşeneceği yerlerdeki borular yatay bir şekilde konumlandırılmalıdır. Bu suyun tanziğini azaltacağı için ekonomik bir su kullanım imkânına kavuşabilirsiniz. su tesisatı nedir diye firmamıza sorarsanız cevabını size uzmanlarımız detaylı bir şekilde açıklayacaktır. Tuvalet, banyo ve mutfakta kullandığınız suyun sıcak ve soğuk olması gerekir. Günümüzde suyun olduğu her alanda sıcak ve soğuk su ayrımı yapılmaktadır. Bu da ihtiyaç olduğu durumlarda tercihe göre kullanma imkânı demektir.

 

Firmamız boruların döşenmesi sırasında kullandığı tüm malzemeleri TSE garantili tercih etmektedir. su tesisatı malzemeleri uzun yıllar sizi zor duruma sokmayacak şekilde seçilmelidir. Firmamız için hizmet alacağı ücretten önce gelir. Müşterilerini memnun etmek en büyük hedeflerimiz arasındadır. Bu yüzden firmamızın tercih edeceği her türlü sıhhi tesisat malzemesi birinci sınıf kalitededir. Dışarıdan herhangi bir güç borulara zarar vermediği sürece uzun yıllar kırılmadan ya da çatlamadan kullanabilirsiniz. Firmamız hizmetlerini detaylı bir şekilde öğrenmek aynı zamanda görsellere de ulaşmak istiyorsanız resmi web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Telefon : 0537 737 94 60

 

Sosyal Medyada Paylaş

2 Comments

  • Temiz Su Tesisatı Nasıl Olmalı, Nelere Dikkat Edilmeli

    […] Su Tesisatı […]

  • Son Teknoloji Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti Yapıyoruz

    […] Su Tesisatı […]

  • Bir Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir