sıcak su tesisatı

Sıcak Su Tesisatı

Sıcak Su Tesisatı

Sıhhi tesisat konusunda uzman olan firmamız her türlü soğuk ve sıcak su tesisatı işlemini profesyonel bir şekilde yürütmektedir. Firmamız için hijyen ve kalite ön plandadır. Yapılan işlem standartlara uygun ve kaliteli bir şekilde yapılmalıdır. Sıcak su her evin ihtiyacıdır. Bu yüzden de ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamak amacıyla geliştirdiğimiz tekniklerin asıl amacı müşteri memnuniyetidir.

Öncelikle duvar içerisinde kalan boruların istenilen ısıyı verebilmesi için izalosyon işlemine tabi tutulması gerekir. Bu ısı kaybını azalttığı gibi suyun musluğu ilk açışta sıcak olmasını sağlar. Firmamız bu gibi ince fakat işe yarayan detayları her müşterisine hizmet verirken düşünür. Firmamız sıhhi tesisatın konu olduğu her işlemi en ince detayına kadar bilir. Sıcak su tesisatı şeması sıhhi tesisat işiyle uğraşan her firmanın bilmesi gereken bir konudur. Bu şemada döşenmesi gereken tesisat ve boruların nasıl olacağına dair detaylı bilgiler yer almaktadır. Ne kadar aralıklarla boruların yerleşeceği hangi malzemelerin nerelerde kullanılacağına dair bilgiler numaralar ile belirtilmektedir.

Sıcak Su Tesisatı Nasıl Yapılır

sıcak su tesisatı
sıcak su tesisatı

Şemaya uygun tesisat döşemesi yapan firmamız kullandığınız malzemelerinde kaliteli olmasına özen gösterir. Sıcak su tesisatı nasıl yapılır, hangi malzemenin nerede kullanılacağı uygundur buna şemaya bakarak karar verebiliriz. Şema okuma konusunda uzman çalışanlarımız müşterilerine mükemmel hizmet vermeyi hedefler. Aynı zamanda firmamızda hizmet veren mühendislerimiz sıcak su tesisatı hesabı yaparak en uygun malzemenin ne olacağına daha kolay karar verebilirler.

Firmamız geniş çaplı hizmet verirken müşterilerini her daim memnun etmeyi hedefler. Profesyonel olarak hizmet veren firmamızda her imkân en üst seviyede sunulmaktadır. Sıhhi tesisat döşenmesi, bakım ve onarım işlemleri profesyonel ekipmanlar ile gerçekleştirilir.

Sıcak su tesisatı tıkanıklığı en sık karşılaşılan tesisat sorunlarındandır. Herhangi bir sebep ile toprak, kum ya da yabancı cisim plastik boruların ek yerlerinde takılı kalabilir. Bu durumda firmamız kırmadan dökmeden tıkanıklığı profesyonel makinesi ile açabilir. Sorunun asıl nedeni ne olursa olsun kırmadan dökmeden bu işlemi yapabilecek firmalar oldukça sınırlıdır. Firmamız çok yönlü hizmetleri sayesinde tıkanık olan ya da az su gelen tesisatınızı test edip sorunun kaynağını bulduktan sonra açma işlemini uygular.

 

Telefon : 0537 737 94 60

 

Sosyal Medyada Paylaş

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir