merkezi ısıtma

Merkezi Isıtma Sistemi ve Pay Ölçer Sistemi

Merkezi Isıtma

Kurumumuz merkezi ısıtma sistemleri için hizmet alabileceğiniz en doğru adrestir. Çalışanlarımız ile birlikte yıllardır bu alanda sorunsuz ve tüm deneyimlerimiz ile birlikte her geçen gün daha ileriye gitmekteyiz. Merkezi ısıtma sistemi bir noktadan elde edilen ısının eşit şekilde dağılarak ortama istenilen sıcaklığı vermeyi amaçlar. Diğer ısıtma sistemlerine göre çok daha avantajlı ve verimli olan merkezi ısıtma sistemleri için kurumumuza başvurabilirsiniz. Merkezi ısıtma sistemi üç ana bileşenden oluşarak kurulumu gerçekleşir. Bunun için öncelikle merkezî ısıtma tesisatı ustalarımızın yerinde bir inceleme yaparak tesisat projesini oluşturmaları gerekir. kaloriferli sisteme göre çok daha avantajlı olan merkezi ısıtma sistemi, doğru projelendiğinde ve konumlandırıldığınız istenilen verimi çoğunlukla sağlayacaktır.

merkezi ısıtma

Merkezi Isıtma Sistemi ve Pay Ölçer Sistemi

İnsanlar merkezi ısıtma sistemlerinde ortak bir fatura ödeme dönemi artık yeni çıkan merkezi ısıtmada pay ölçer sistemi ile son bulmuştur. Artık hane başına yakılan doğal gaz hesaplanarak ayrı ayrı faturalandırmalar uygulanır. Kurumumuz sizlere en doğru sonuçları verecek teknolojik ve kontrolleri yapılmış sayaç sistemi hizmeti de sağlamaktadır. Merkezi ısıtma sistemleri birçok konuda sizlere fayda sağlayacak hem ısınma sorununuzu çözecek hem de sıcak su ihtiyacınızı kesintisiz bir şekilde sağlayacaktır. Sayaç sisteminin sağlamış olduğu haneler arasında ki enerji miktarının eşit şekilde pay edilmesi için kanunlara başvurularak, hesaplamak yapılmaktadır.

 

Merkezi ısıtma sisteminin çalışabilmesi bazı durumların gerçeklenmesi gerekir. Bina ısı derecesinin 15 derecenin altına düştüğü an otomatik olarak devreye giren sistem, kurumumuzun öncesinde üzerinde çalışarak oluşturduğu merkezi ısıtma sistemleri şemaları ile mümkün olmaktadır. Kullanıcısına danışarak ve ortak kararlar vererek oluşturduğunu şemalar sayesinde en ekonomik ve en fazla verim alacağınız sistemin oluşturulması için hemen harekete geçeriz. Eğer binanıza ya da iş yerinize merkezi ısıtma sistemleri döşeteceksiniz öncelikle kurumumuzun sizlere sunmuş olduğu imkanları gözden geçirerek doğru bir adım atmanız gerekir. Bu konuda sizlere en iyi hizmeti en kaliteli tesisat malzemeleri kullanarak vererek, hizmetimizden her zaman yüz de yüz memnun kalmanızı sağlıyoruz. Her türlü sorunda ve bakım ya da temizlik aşamalarında yine kurumumuza ulaşabilirsiniz.

 

Telefon : 0537 737 94 60

Sosyal Medyada Paylaş

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir