HAKKIMIZDA

Yapısal alanlarda sağladığımız kaliteli ve profesyonellik sayesinde sorunsuz sistemler elde edebilirsiniz. Firmamız sıhhi tesisat, ısıtma sistemleri, doğalgaz tesisatı, soğutma sistemleri, sulama sistemleri, yangın söndürme sistemleri, havuz yapımı ve ısıtma sitemleri ve teknik destek alanlarında ihtiyaçlarınızı birebir karşılayan teknik servis çalışmaları sunmaktayızYaşam alanlarında teknik servis ihtiyacınızın olduğu her alanda kaliteli ve alanında uzman teknik ekipleri ile hizmetler veren firmamız; müşteri memnuniyeti amacı ile çalışmalarını yürütmektedir. Sıhhi tesisat alanında projelendirme aşamasından başlayarak soğuk- sıcak su tesisatı, pis su tesisatı, su kaçağı tespiti hatta cami yerden ısıtma sistemleri ve hamam gibi alanlarda da başvurabileceğiniz bir ekibimiz bulunmaktadır. Isıtma tesisatlarında da kaliteli odaklı çalışmaları bulunan firmamız kalorifer tesisatı taleplerinizde talep edilen alanda proje olarak hazırlanmakta ve sonrasında kaliteli malzeme seçimi ile sorunsuz bir şekilde çalışmalar tamamlanmaktadır.

Bazı durumlarda merkezi ısıtma, kat kaloriferi, yerde ısıtma hatta güneş enerjisi sistemleri içinde firmamızdan teknik destekler talep edilebilir. Her kategoride ihtiyaçlarınızı tam anlamı ile karşılayan pek çok alt başlık bulabilirsiniz. Doğalgaz tesisatı kurulumlarında alanında uzman ve sertifikalı teknik ekiplerimiz ile ana kolon, daire içinde, sanayi alanlarında doğalgaz tesisatları kurulabilmektedir. Bunların yanında doğalgaz tesisatlarınız için projelendirme de yapılmaktadır. Firmamız yangın söndürme sistemleri içerisinde kaplinli, kaynaklı yangın söndürme sistemleri kurmaktadır. Yangın pompa daireleri hidrant hatları, yangın dolapları da kurabilme imkanınız bulunuyor. Soğutma sistemlerinde ise enjeksiyon soğutma sistemleri, soğutma grupları, VAV sistemleri ve VRF klima sistemleri de gelen taleplere göre ön hazırlıklar sonrasında kurulabilmektedir.

Havuz yapımı alanında da başvurabileceğiniz firmamız bu alanda da bir çözüm merkezi olarak hizmetler sunmaktadıra. Havuz yapımından, tesisatlarının kurulmasına hata bakım ve onarım çalışmalarına kadar pek çok başlık altında hizmetler sunulmaktadır. Sulama sistemleri alanında da bahçe sulama, damla sulama, otomatik sulama, bakım ve onarım çalışmaları hakkında detaylı hizmetler sunulmaktadır. Teknik alanda ise kombilerini ile ilgili montajından bakım ve onarım çalışmalarına, petek temizleme çalışmalarında projelendirme aşamalarına kadar her alanda destekler sağlanmaktadır. Sunulan tüm hizmetlerde tam bir çözüm merkezi olan firmamız, her sunduğu hizmete bakım ve onarım destekleri vererek sunulan hizmetler kurulum sonrasında da desteklenmektedir

 

kurumsal

  • Uzman Kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz

  • Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz

  • Verdiğimiz sözü yerine getiriyoruz

  • Kaliteli işçilik ve hizmet sunuyoruz

  • En uygun fiyatlarla çalışıyoruz

  • Güvenliğiniz bizim için çok önemli

  • Eğitimli ve donanımlı teknik ekiplere sahibiz
Sosyal Medyada Paylaş