kaplinli sistem tesisatları

Kaplinli Sistem Tesisatları

Kaplinli Sistem Tesisatları

Kaplinli Sistem Tesisatları Yangın her mekânda meydana gelebilecek olayların başında gelir. Yanlış bir hareket anında kıvılcımların yayılmasına ve büyük çaplı bir yangının oluşmasına neden olabilir. Bu durumda yapılacak tek şey yangının oluşmaması için gerekli önlemlerin alınması eğer ki yangın meydana geldiyse de hasarı en aza indirmek amacıyla yangın söndürme sistemlerini tercih etmektir. Kaplinli Sistem Tesisatları özellikle yangının ilk kıvılcımında haber alabileceğiniz bir sistemdir. Ana şaşiye bağlı bir motor ve kaplin ile yangının dağılmasını en aza indirgeyen uçtan emişli pompa sistemidir. Yangın söndürme sisteminin can damarı olan bu kaplin malzemesi birden fazla çeşide sahiptir. Yangın boru hatlarında kullanılan bu malzeme yangının ileri bir seviyeye ulaşmaması amacıyla yangın söndürme sistemlerine monte edilir.

kaplinli sistem tesisatları
kaplinli sistem tesisatları

Firmamız yangın söndürme sistemleri konusunda geniş çaplı hizmet vermektedir. Her mekân ve her bütçeye uygun bulacağınız yangın söndürme sistemleri olası bir yangının oluşmasını kolaylıkla engelleyebilir. Kaplinli Sistem Tesisatları yangın sırasında köpüğün etrafa yaygın bir şekilde dönmesi ya da hareketini sağlayan bir işleve sahiptir.

Dolayısıyla hangi yangın söndürme sisteminde kullanılırsa kullanılsın köpüğün çıkış noktasında tercih edilir. Daha fazla etrafa yaydığı köpük sayesinde alev zerreciklerinin etrafa yayılımı engellenir. 360 derece dönme özelliği sayesinde istenilen sonucu rahatlıkla alabileceğiniz bir sistemdir. Her sistemde aynı amacı sağlayan bu parça özellikle yangın söndürme sistemlerinde 360 derece döndüğü için tercih edilmektedir.

Yangınlar çok çabuk yayılabilen bir olay olduğu için söndürme sistemlerinin de algılamasının yüksek olması gerekir. Kaplinli yangın söndürme sistemi ihtiyacınız olan yayma özelliği ve yangının dağılmasını engelleyen bir sistemdir. Firmamızda müşterilerimize ağırlıklı olarak tavsiye ettiğimiz bu sistem beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamaktadır. Anlık yayılan yangının daha fazla mal ve can kayıplarına neden olmaması amacıyla devreye giren yangın söndürme sisteminin daha fazla alanda etkili olabilmesi amacıyla tasarlanmıştır.

Firmamız yangın söndürme sistemleri konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Yılların verdiği bilgi ve deneyim sayesinde beklentilerinizi en üst seviyede karşılayabilecek ekipman ve deneyime sahibiz. Firmamızın müşterilerine sunduğu uygun fiyat avantajlarından faydalanmak için aramanız yeterlidir.

 

Telefon : 0537 737 94 60

Sosyal Medyada Paylaş

1 Comment

  • Yangın Dişli Sistem Tesisatları - Güler Sıhhi Tesisat

    […] Kaplinli Sistem Tesisatları […]

  • Bir Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir