Soğutma Sistemi

Soğutma Sistemleri

Mevcut bir alanının ısının düşürülmesi ancak soğutma sistemleri ile mümkündür. Klimalar soğutma gruplarının başında gelir. İçerisine yerleştirilen tesisatları sayesinde özellik kazanan klimalar ihtiyacınıza göre kullanabileceğiniz bir cihaz halini alır. Firmamız soğutma sistemlerini profesyonel bir şekilde yürütebilen bu sektöre de yıllarını vermiş bir firmadır. Aradığınız ya da istediğiniz özellikler firmamızın sorumluluğu altındadır. Özellikle tesisat konusunda profesyonel hizmet veren firmamız cihazların bakım, onarım ve yedek parça değişimlerini kısa sürede halledebilir. Kaliteli bir o kadar da yüksek performanslı ürünler firmamızda yer almaktadır. Her sektörün ihtiyacı olan soğutma sistemleri uzmanlık gerektiren bir iştir. Herhangi bir sebep ile arızaya geçen tesisat parçalarının yine tamir bakım ve onarımını firmamızın kısa sürede halledebileceği bir iştir. Garanti dahilinde olan parçaların garanti dışına çıkmaması için elinden gelen tüm gayreti firmamız sağlamaktadır. Birçok makine türünde kullanılan bu sistemlerin yüksek verimlilik sağlarken enerji tasarrufunun da yüksek olması hedeflerimiz arasındadır. Soğutma sistemleri kendi içinde gruplara ayrılmaktadır. Bu gruplar; enjeksiyon soğutma, fan-coil, VAV ve VRF şeklindedir. Her parçanın kendi içinde işe yarayan özellikleri vardır. Klimalarda tercih edilen bu parçalar klimanın aynı anda sıcak ve soğuk ya da sadece sıcak ve soğuk hava üflemesine yardımcı olur. Su kaynaklı ya da hava kaynaklı olan bu parçalar klimaya artı bir özellik katmaktadır. Hava geçişlerinden etkilenmemesi, daha yüksek performansta çalışabilmesi bu özelliklere bağlıdır.

soğutma sistemleri
soğutma sistemleri

Firmanızın ihtiyacı olan soğutma sistemine hem kaliteli hem de ekonomik fiyatlara ulaşmak istiyorsanız firmamızın resmi web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. Günümüzde birçok alışveriş merkezi ya da plazalarda kullanılan bu sistemler her müşterinin aradığı özelliklerdir. Endüstriyel sektörünün vazgeçemediği bu grupları firmamız birinci sınıf kalite ile sunmaktadır. Soğutma sistemleri nedir ya da nasıl çalışır bu konuda merak ettiğiniz her soruyu firmamızı arayarak sorabilirsiniz. Alanında uzman mühendislerimiz tarafından teknik bilgiler tatmin olacağınız şekilde size verilir. Soğutma gruplarımızın fiyat bilgisi için mail atmanız da yeterlidir. Kısa sürede yetkili dönüşleri olacaktır.

Firmamız bu sektörde her zaman hizmetleri ile ön planda yer almaktadır. Müşterisini seven ve müşterisini memnun etmeyi başaran çalışanlarımız ile her sorunlarınıza hızlı ve kalıcı çözümler sunabiliriz. İşlevsel özelliği fazla hem de kaliteli olmasını istediğiniz her parça firmamızın size temin edeceği parçalardır. Bu sektörde faaliyet gösteren firmaların birçoğu teknik bilgi konusunda zayıftırlar. Fakat firmamız teknik bilgi, garanti işçilik ve kaliteli malzeme konusunda kendini kanıtlamış bir firmadır. Firma olarak hedeflediğimiz müşteri kitlesine ulaşmanın haklı gurunu yaşıyoruz.

Her sektörde bir malzemenin ya da tesisatın mutlaka farklı özelliklerde parçaları vardır. Örneğin soğutma grupları çeşitleri bakımından hava ve su kaynaklı olmak üzere ikiye ayrılır. Isıyı havaya atıyorsa hava, ısıyı suya atıyorsa su kaynaklıdır. Etrafınızda birçok klimanın motor kısmında bulunan hortumdan su akıttığını görebilirsiniz. Bu klimanın su kaynaklı bir klima olduğunu VRF sistemleri ile farklı zamanlarda hem soğutma hem ısıtma yaptığı anlamına gelir. Firmamız bu gibi teknik konularda profesyonel bir hizmet anlayışına sahiptir.

Çekinmeden ve gönül rahatlığı ile her türlü teknik soruyu firmamıza sorabilirsiniz. Firmamız müşterilerinin teknik servis ihtiyacını maksimum seviyede sağlamaktadır. Firmamızda soğutma sistemlerine dair hizmeti bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Resmi web sitemizde yer alan hizmetlerimiz kısmında detaylı bilgi ve görseller yer almaktadır. Firmalar için düşük maliyetli hizmetler çok önemlidir. Firmaların yaptığı giderleri minimum seviyeye indirmek kara geçmeleri açısından önemlidir. Bu yüzden soğutma sistemleri konusunda kara geçmek ve giderlerinizi minimum seviyeye indirmek istiyorsanız firmamızın hizmetlerine göz atmalısınız.

 

Sosyal Medyada Paylaş