Isıtma Sistemleri

Birçok farklı mekanda kullanılan Isıtma Sistemleri mekanın ve alanın özelliklerine göre farklı farklı olarak yapılandırılır. Oteller, hastaneler, ofis binaları, iş yerleri, okullar, evler, alışveriş merkezlerinde ısıtma projeleri yapılarak bire bir uygulanır. Firmamız ve çalışanlarımız özel olarak uyguladığı ısıtma projelerine günlerce çalışarak ve ortamın tüm şartlarını düşünerek oluştururlar. Isıtma sistemlerinin öncelikli amaçları, ortamın ısısını istenilen seviyede sağlamaktır.

ısıtma sistemleri

Dış ortamdaki ısı kaybını karşılamak için çalışan ısıtma tesisatlarını önemle ve çok dikkatli bir şekilde tasarlayarak uygularız. Isıtma tesisatı uygulanacak ortamın projesi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle tesisat uygulanacak ortamın ısı gereksinimi hesaplanması gerekir. Firmamız her ortamın ısı gereksinimi hesaplamak üzere son derece hassas teknolojik bir alt yapı kullanarak hareket eder. Örneğin bina için bir ısıtma tesisatı yapılacak ise, binanın kazan kapasitesi ile gerekli ısı gereksinimi hesaplanarak uygulamaya geçilir. Uygulama öncesinde ısının geçeceği borular, genleşme deposu, dolaşım pompası gibi sistem elamanlarında seçimi en uygun olanı şeklinde yalnızca firmamız tarafından seçilir. Günümüzde ısıtma sistemleri kullanıldığı ortama göre dört ana gruba ayrılır. Merkezi ısıtma sistemleri, tekil ısıtma, bölge ısıtması ve özel ısıtma sistemleri olarak incelenebilinir. Firmamız 4 ana grupta da sağlamış olduğu ısıtma tesisatı hizmeti ile yalnızca bir telefon kadar uzaklıktadır.

 

Isıtma Sistemleri Hakkında Merak Edilenler

Günümüzde ısıtma sistemleri hizmetini veren ve bu konuda birçok başarılı projeye imza atmış firmamız, sizlerin ısıtma sorunlarınızdan, ıs

ısıtma sistemleri

ıtma gereksinimlerinize ve hatta ısıtma tesisatı bakımını kadar yakından ilgilenerek kusursuz, tam anlamıyla hizmet almanız için elinden gelenin çok daha fazlasını yapar. Firmamız, tüm çalışanlarımız ile sizlere günün her saati kesintisiz ve yüksek teknolojik imkanlardan yararlanarak hizmet vermektedir. İnsanlar ısıtma tesisatı nedir sorusunun cevabını ve tüm ayrıntıları ile firmamızın resmi web sitesinden anında ulaşabilirsiniz. 4 ana başlık altında inceleyebildiğimiz ısıtma sistemlerinin tüm suyunu sirküle etmesini sağlayan yapıda pompaya sahiptir. Firmamız sağladığı alt yapı ile sorunsuz ve yıllarca kullanabileceğiniz bir sistem sunar.

İstenilen mekana istediğiniz ısı değerini vermeniz sizlerin elinizdedir. Peki bu istenilen ısı miktarı neye göre ve nasıl ayarlanır dediğinizi duyar gibiyim. Firmamız tüm çalışanlarını bu konuda deneyimli ve eğitimini almış kişiler arasından özenle seçer. Çalışanlarımız ısıtma sistemlerinin kullanacağı alanda ısıtma projesi yapmak için harekete geçer. Öncelikle kazan, boru ve alt yapı yeterliliğini test ederek ortama en uygun olan malzemelerle üretime geçer.

 

Isıtma Sistemleri Tasarımı Nasıl Yapılır

 Isıtma sistemleri arasında uygun olan ısıtma tekniği ile uygun ısıtma sistemleri tasarımın yapılırken, sistem seçimi en önemli adımlardan bir tanesidir. Sistem ekonomisi ve işleyişi yalnızca doğru seçilen sistemin türüne bağlıdır. Firmamız uzman proje sorumlusu çalışanlarıyla en doğru seçimi yaparlar. Tabi bu seçim aşamasında mal sahibinin de kararı ve mal sahibi ile ortak noktada buluşmak gerekir. Isıtma sistemi seçim kriterlerinde ve tasarımında konfor olmazsa olmazlar arasında yer alır. Sıcaklık, taze hava miktarı, ses kirliliği, nem ve temizlik konfor esnasında olmalıdır. Isıtma sistemleri tasarımında kuruluş maliyetinin en uygun rakamlarla hazırlanmış olması gerekir. Kuruluş maliyeti kadar, işletme maliyeti de göz önünde bulundurulmalıdır. Firmamızda ilerde yaşanabilecek sorunlarda servis bakımında kolaylık sağlar. Tasarım yapılırken, çevre faktörü de göz önünde bulundurulacak maddeler arasında yer alır. Her türlü ısıtma sistemi ve tasarımı için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ortak oluşturduğumuz ısıtma projeleriyle ekonomik anlamda en çok verim alacağınız sistemi hesaplamak bizim işimizdir.

Sosyal Medyada Paylaş