Fan Coil Sistemleri

Fan-Coil Sistemleri

Fan-Coil Sistemleri

Fan-coil ısıtma ve soğutma işlemini aynı cihazda görebileceğiniz Fan-Coil sistemleri istenildiğinde sıcak suyu sıcak, soğuk suyu da soğuk bir şekilde üflemektedir. Üflemeyi fan yardımıyla yapan bu sistem birçok işletmenin tercih ettiği özellikler arasındadır. Aynı cihazda iki işlemin birden yapılıyor olması işletme giderlerini minimum seviyeye indirmektedir. Kılcal damar boruları aracılığıyla yapılan üfleme işleminde sıcak su varsa sıcak soğuk su varsa soğuk üfleme yapar. Bu özellikler asla birbirimize karışmaz. Nasıl çalışır bu konuda firmamızdan her türlü teknik bilgi alabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun bir soğutma sistemi arıyorsanız öncelikle firmamızın hizmet ve ürünlerini detaylı bir şekilde incelemelisiniz.

Fan-coil sistemleri
Fan-coil sistemleri

Fan-coil sistemlerinde ihtiyacınızın ne olduğuna iyi karar vermeniz gerekir. Sıcak ya da soğuk tercihi ya da her ikisini tercih ederseniz bu durumda cihazlarda değişkenlik gösterecektir. Birçok ev ve işyerlerinde görmek istemeyeceğiniz bu cihazları tavana gömme şeklinde monte etmemiz de mümkündür. Fan-coil sistemleri çeşitleri bakımından iki ve dört borulu fan-coil tipidir. Bu çeşitler arasında en ok dört borulu fan-coil sistemi tercih edilmektedir. 2 dönüş 2 toplama borusunun olması sıcaktan soğuğa ya da soğuktan sıcağa geçişleri kolaylaştırmaktadır. Maliyeti fazla olsa da ihtiyacınız olanı doğrudan size kısa sürede sunabilen bir sisteme sahiptir.

 

Fan-Coil Sistemleri Nasıl Çalışır

Fan-coil klimaya benzeyen hem sıcak hem de soğuk hava üflemesi yapan bir cihazdır. Fan-coil sistemleri nasıl çalışır ya da cihaz seçimi nasıl olmalı bu konuda firmamız çalışanlarından destek alabilirsiniz. Mevsim geçişlerinde ihtiyacınız olan hafif sıcak ya da soğuk havayı size doğrudan sunabilen cihazlardır. Maliyetli olmasına karşın elektrikten %90 oranında tasarruf edebileceğiniz özelliğe sahiptir. Fan-coil tipleri arasında duvar tipi, döşeme, gizli tavan tipi, kasetli ve kasetsiz yer almaktadır. Fan-coil sistemleri fiyatları bakımından bütçenizi aşsa da beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek özelliklere sahiptir.

Ev ve işyerlerinizde istediğiniz ısınma ve soğumayı size daha uygun faturalar ile sunan bu cihazlar günümün en çok tercih edilen soğutma sistemleri arasındadır. Firmamız hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için aramanız yeterlidir.

 

Telefon : 0537 737 94 60

Sosyal Medyada Paylaş

1 Comment

  • VAV Sistemleri Çalşma Mantığı Nedir. Ne İşe Yarar

    […] Fan – Coil Sistemleri […]

  • Bir Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir