daire içi doğalgaz tesisatı

Daire İçi Doğalgaz Tesisatı

Daire İçi Doğalgaz Tesisatı

Daire İçi Doğalgaz Tesisatı; Günümüzün en kullanışlı ısınma aracı kombilerdir. Hem çevre dostu hem de kullanışlı olması sebebiyle tercih edilen kombiler hayatımızı kolaylaştıran cihazların başında gelir. 7/24 sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı karşıladığımız kombilerin evlerimize kadar gelebilmesi daire içi doğalgaz tesisatı ile mümkündür. Ana vanadan bina kapısına kadar gelen doğalgaz bağlantısının daire içindeki ocak ve ısıtıcı cihazlara ulaşımı ancak daire içi doğalgaz döşemesi ile gerçekleşir.

Petek Temizleme ve Kombi Bakımı Toplam 150 TLŞimdi Ara

 

Bu tesisatın yapılabilmesi için öncelikle boruların daire içerisinde döşenmiş, kombi ve peteklerin projelerinin çizilmiş ve gerekli ruhsat işlemlerinin tamamlanmış olması gerekir. Gaz açma işlemi yapılmadan önce abonelerin üyeliklerini de gerekleştirmiş olması önemlidir. Daire içi doğalgaz tesisat yapımı gerçekleşmeden önce daire keşfi çok önemlidir.

Daire İçi Doğalgaz Tesisatı
Daire İçi Doğalgaz Tesisatı

Daire İçi Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

Firmamız doğalgazın tesisatı projelendirilme ve çizilmesinde yetkili bir firmadır. Bu yüzden bu gibi işlemlerin tamamında şartnamelere uyduğumuzdan emin olabilirsiniz. Dairenize gelen doğalgazın belli usullere uygun yapılması firmamızın titizlikle yaptığı çalışmaların başında gelir. Dairenize gelene kadar birçok işlemden geçen doğalgaz işlemlerinde amaç şartlara uygun ve herhangi bir arıza vermeyecek şekilde yapılmasıdır. Firmamız can ve mal güvenliğini gözeterek dairenize kadar getirdiği doğalgazı yetkili firmadan onay almadan kesinlikle açmaz. Projeye uygun belirlenen boruların çapı, doğalgazın gidiş yönü, tesisatınızın uygunluğu firmamızın önemle üzerinde durduğu konuların başında gelir. Daire içi doğalgaz tesisatı fiyatları boruların çapı, uzunluğu, tercih edilen malzemelerin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Piyasada bulunan birçok firmaya göre daha ekonomik ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Amacımız müşterilerimizi memnun etmek olduğu için alacağımız ücret her zaman ikinci plandadır.

Daire İçi Doğalgaz Tesisatı Nasıl Yapılır

Firmamız öncelikle daire içine döşenecek doğalgaz tesisatının projelerini inceleyerek işlemlerine başlar. Teknik şartlara uygun ve daireye döşeneceğine dair onay yazısını gördükten sonra döşeme işlemlerine başlanılmaktadır. Daire girişine kadar gelen doğalgazın daire içindeki ocak ve ısınma araçlarına çekilmesi, sayacın montajı, doğalgazın projesi ve açma işlemleri belli bir plan ve program içerisinde ilerlemektedir. Daire içi doğalgaz tesisatı nasıl yapılır ya da fiyat bilgisi hakkında bilgi almak için resmi web sitemizi ziyaret edebilir, irtibat numaralarımızı arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

 

Telefon : 0537 737 94 60

Sosyal Medyada Paylaş

1 Comment

  • Sanayi Doğalgaz Tesisatı Kurarken Yapılması Gerekenler

    […] Daire İçi Doğalgaz Tesisatı […]

  • Bir Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir