doğalgaz ana kolon tesisatı

Ana Kolon Tesisatı

Ana Kolon Tesisatı

Doğalgaz tesisatı konusunda başarılı bir profil sergileyen firmamız doğalgaz ana kolon tesisatı konusunda titiz bir çalışma yürütmeyi her müşterisinde hedeflemektedir. Bina girişinde yer alan ana vananın sayaç girişine kadar uzandığı boru hattı projeye uygun şekilde döşenmek zorundadır. Aksi halde ciddi sorunları da beraberinde getirmektedir. Her katın kendine ait olan doğalgaz boru hattında en ince detaylar ciddi bir çalışma ile döşenir. Özellikle bu süreçte tedbir ve titiz çalışma çok önemlidir. Daire geçişlerine yerleştirilen bu kolonlar öncelikle koruyucu kılıf borusunun içinden geçmektedir. Döşeme arasındaki sızdırmayı önleyecek tedbirler firmamız tarafından sağlanmaktadır. Aynı zamanda yıkanan bölgeye bir döşeme söz konusu ise koruyucu boru 3,4 cm yukarıya montaj yapılmaktadır.

Doğalgaz Ana Kolon Tesisatı

ana kolon tesisatı
ana kolon tesisatı

Firmamız doğalgaz ana kolon tesisatı döşemesi yaparken Doğalgaz tesisatını projelendirme esaslarına uygun şekilde hareket etmektedir. Örneğin uygun aralıklarla döşenen boruların kimi yatay kimi dikey olmak zorundadır. Bu durumda montajın önemi büyüktür. Firmamız montaj yapmadan önceden ayarladığı borulara uygun kelepçe seçimi yapmaktadır. Bazı hallerde bu borular daha büyük kelepçeler ile tutturulmak zorunda kalabilir.

Çelik kelepçeler ile tutturulan borular herhangi bir darbede etkilenmemesi gerekir. Bu yüzden sağlamlığından emin olduktan sonra sabitleme işlemi yaparak uzun süreli kullanım imkânı sağlanmaktadır. Özellikle kullanım alanına göre değişkenlik gösteren bu borularda genişliğine göre bir sabitleme işlemi yapılmaktadır.

Firmamız için bu gibi ayrıntılar çok önemlidir. İlerde herhangi bir sorun yaşamamanız açısından borular soğuk bükme yöntemiyle bükülmektedir. Gaz kaçağının olmaması için bu yöntem sıcak olmamalıdır. Doğalgaz ana kolon tesisatı fiyatları kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir.

Yapıya göre değişkenlik gösteren montaj işlerinde firmamızdan hizmet alabilmeniz için en az beş binanın doğalgaz tesisatını döşetmeniz gerekmektedir. Ana vanadan bina içlerine doğalgazın dağıtılması, deprem vanası ve montajı, doğalgaz projesi ve açma işlemleri fiyatı belirleyen diğer işlemlerdir. Bu yüzden doğalgaz ana kolon tesisatı fiyatları talep ettiğiniz hizmete göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız için müşteri memnuniyeti her zaman daha ön plandadır. Alacağımız ücret bir sonraki konu olacağından dolayı firmamızı tercih etmeniz karlı bir hizmet için mantıklı olacaktır.

Telefon : 0537 737 94 60

Sosyal Medyada Paylaş

1 Comment

  • Sanayi Doğalgaz Tesisatı Kurarken Yapılması Gerekenler

    […] Ana Kolon Tesisatı […]

  • Bir Yorum Yaz

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir